Kepez Su Kaçağı TespitiYapılardaki tesisatlarda meydana gelen sızıntıyı kullandığı profesyonel yöntemler ile ortadan kaldıran Kepez su kaçağı tespiti ekibi müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile sorundan kalıcı olarak kurtulmanıza imkan tanımaktadır.

%100 Garantili Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı sorunun meydana gelmesinde birçok faktör etkili olabilmektedir. O faktörleri şu şekilde sıralamak mümkün;

  • Su tesisatı döşenirken ucuz malzemelerin kullanılmış olması

  • Tesisatın eskimesi ve zamanla işlevini yitirmiş olması

  • Su sızıntısının yüksek bir basınca neden olarak tesisata zarar vermesi

Su kaçağı belirtileri ile karşı karşıya kaldığınızda hemen müdahale için profesyonel destek almanız gerekiyor. Su kaçağı tespiti ekibi sizin talebiniz üzerinize aynı gün içinde adresinize ulaşır ve su kaçağı sorunundan sizleri kurtarır.

Kırmadan Su Kaçağı Bulmak

Geçmiş dönemlerde su kaçağının yerini bulmak çok zor ve maliyetli bir işti. Kaçağın oluştuğu yeri tespit edebilmek için birçok farklı noktanın kırılması gerekebiliyordu. Ancak günümüz teknolojileri sayesinde bu durum artık eskisinden çok daha kolay ve pratik bir hal almıştır. Üstelik şimdi daha kesin ve garantili sonuçlar elde edilebilmektedir.


Su kaçağı tespitinde uzmanlar kameralı robotları kullanarak tesisatın içini çok rahat gözetleyebiliyor. Böylece hiç uğraşmadan nokta atışıyla sızıntının yerini ve sebebini tespit ediyor. Sızıntının yerini tespit eden uzmanlar en akılcı ve garantili teknikleri uygulayarak su sızıntısı sorununu sonsuza dek ortadan kaldırıyor.

0 görüntüleme

Haberler