Antalya Tıkanık Borudan Koku Gelir mi?Gider borularındaki tıkanmalar su birikintisin etkisi ile kötü kokuların yayılmasına sebep olur. Antalya Özkanlar Tesisat olarak tecrübeli elemanlarımız ile tıkanık boruları açma işleminden sonra gerek mutfak, lavabo gerekse banyo giderlerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Rahatsız eden kokulardan kurtulabilirsiniz.

Evlerde ve özellikle mutfakların giderlerinde oluşan koku problemlerinde ilk bakılacak yer gider tıkanıklığı olmalıdır. Tıkanıklığın olduğu yerlerde su yavaş gidiyor ise o bölümde yağlanma veya kireçlenme sonucu tıkanıklık oluşmuş demektir. Bu durum zamanla çoğalarak dışarı taşmalar başlar.

Tıkalı Borular Nasıl Açılır?

Gider borularında meydana gelen tıkanıkları açma için Antalya Özkanlar Tesisat olarak robot ile müdahale edilerek boru içerisinde mevcut olan maddeleri kanalizasyon doğru yönlendirilir. Bu işlem gerçekleşirken hiçbir şekilde gider borularına zarar verilmez. Mevcut tıkanıklık giderildikten sonra görüntüleme sistemi ile gider borusunun içi görüntülenerek tıkanıklığının nedeni öğrenilmiş olunur.

Gider Tıkanıklığı Nedenleri

Lavabolar evlerde en çok kullanılan alanlardan bir tanesi olarak bilinir. Bu nedenle belli zamanlarda bakımlarının yapılması önem arz eder. Gider borularında meydana gelen tıkanıklarından dolayı etrafa kötü kokularda yayılarak rahatsızlık verir. Gider tıkanıklığının birçok nedeni bulunur. Çoğu insan hatasından kaynaklanır. Gider tıkanıklığının nedenlerinin başında lavabo giderlerine katı cisimlerin atılması gelir. Suda çözülmeyen katı atıklar borularda kalarak tıkanıklığa neden olur. Dolayısı ile borularda ilerlemez. Su içinde çözülmeyen peçete gibi kâğıtlar giderleri tıkamasından dolayı suyun gitmesine mani olur.

Hizmet Alanlarımız

Evlerde ve özellikle mutfaklarda meydana gelen gider borularındaki tıkanmaları ve bunun sonucunda oluşan kötü kokuları gidermek için Antalya tıkanıklık açma konusunda uzman olan Antalya Özkanlar İnşaat deneyimli kadrosu ile bu konularda hizmetler sunar. Sunulan hizmetler sonucunda yağlanma ve tıkanma sorunlarını kökünden çözer. Bu tür sıkıntılar ile karşılaşanlara sunulun hizmetler şunlardır;

Tuvalet giderlerinde meydana gelen tıkanmalar (alaturka ve alafranga)

Lavabo giderlerinde meydana gelen tıkanmaları

Banyo, balkon ve bahçe giderlerinde ortaya çıkan tıkanmalar

Binaların ortak giderlerinde ortaya çıkan tıkanmalar (tuvalet, banyo ve lavabo)

Her bütçeye uygun fiyatlar ile koku tespiti yapmak için iletişim numarasından talepte bulunmanızı yeterlidir. Sorunlarınıza kısa sürede çözümler üretebiliriz.

1 görüntüleme

Haberler