Antalya Su Tesisatcı Özkanlar Tesisat


Güvenilir Tesisatçı Kimdir?

Tesisat sorunlarınızda güvenilir tesisatçı firması olarak müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön planda olmuştur. Çalışan ekibimiz tesisat sorunlarınızı bizlere bildirdiğiniz andan itibaren en iyi hizmet kalitesi ile kapınıza gelir.

Günümüzde tesisat işleri eskiye nazaran kırma dökme işlemine gerek kalmadan halledilmektedir. Fakat bunun için güvenilir tesisatçı olan firmalardan hizmet almalısınız. Karaca tesisat olarak tüm tesisat işlerimizi son teknolojik aletler ile yerine getiriyoruz.

Güvenilir Tesisat Firması Hizmet Anlayışı Nedir?

Bilinmelidir ki evinizde herhangi bir tesisat sorununda sıradan bir tesisatçı çağırıp, sorunu halletmeniz mümkündür. Bütün tesisatçıların amacı sorunu çözmektir; fakat bizim anlayışımız sorunu çözmekten ziyade nasıl çözdüğümle alakalıdır. Evinizde su kaçağı vardır ve sorunun kaynağını kendiniz bulamayacağınız için tesisatçı çağırmanız gerekir. Gelen firma su kaçağını bulmak için fayanslarınızı kırıp dökerek çalışma yapıp, size artı olarak tadilat masrafı da çıkartabilir. Bunları göz önünde bulundurarak güvenilir tesisatçı olarak bize başvurmanız, tüm bu aşamaları tadilat gerektirmeden halletmenizi sağlamayacaktır.

Kırıp Dökme İşlemi Olmadan Yapılan Tadilat İşlemi Sonuç Verir Mi?

Elbette ki sonuç verir. Sadece su kaçağı değil, kanalizasyon, lavabo, gider vb. tıkanma gibi tesisat sorunlarının tamamında firmamızca kırmadan işlem yapılır. Kullanılan kameralı ya da dinleme cihazları ile sorunun nereden kaynaklandığı tespit edilir. Çoğunlukla kullanılan kameralı cihaz ile tespit aşamasında kaçak, tıkanma gibi yerlerin giderlerinden, borularından cihaz gönderilir. Bu esnada ustalarımız aynı anda farklı bir cihaz ile görüntüleri izleyerek yeri tespit ederler. Sorun bulunduktan sonra diğer aşama olarak robot cihazlar devreye girer ve onarım işlemine geçilir.

Robot Cihaz İle Tadilat İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Robot cihazlar kameranın tespit ettiği yerdeki tesisat sorununu çözmede kullanılan son teknoloji bir üründür. Eğer tesisat sorunu tıkanmalardan meydana geliyorsa, kamera ile izlenen görüntülerden tıkanmanın neden meydana geldiğine bakılır. Tıkanıklığın sebebi sert cisimlerden oluşuyorsa, robot cihazın ucuna takılan parçalayıcı alet ile sert cisimler kırılır. Eğer peçete, kağıt gibi yumuşak maddeler tıkanıklık oluşmasına sebep olduysa robot cihazın ucuna bu maddeleri çekip, toplayan parçası takılır. Bütün bu işlemler herhangi bir kırma işlemi gerektirmez. Bu sebeple firma olarak size değer verir ve tüm işlerimizi sizler için en üst seviyede gerçekleştiririz.

0 görüntüleme

Haberler