Antalya Sisteme Zarar Vermeden Nasıl Kanalizasyon AçılırBina içerisinde ya da sokaklarda su gideri kanalları ve kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklıklar, günlük yaşamı olumsuz etkileyecektir. Bu sorunların giderilmesi, bireysel olarak çok zordur ve imkansızdır. Firmamız, kameralı su kaçağı tespiti ve kanal görüntüleme işlemleri yaparak, kanallardaki tıkanıkları, sisteme zarar vermeden açıyoruz. Sisteme zarar vermeden nasıl kanalizasyon açılır ekiplerimiz bu konuda uzmanlaşmıştır ve her türlü tıkanıklığı kısa sürede açmaktadır. Tıkanıklığın meydana geldiği, pimaş boru, kanal ve kanalizasyon sistemlerinin tümünü kameralı cihazlarımız ile takip ediyor ve sorunun meydana geldiği noktayı tespit ediyoruz. Sorunun meydana geldiği noktada çalışma yapıldığı için kanalizasyon sistemi herhangi bir zarar görmemektedir.

Kameralı Görüntüleme

Firmamız, her türlü tesisat bakımı hizmetleri verdiği için gelişmiş kanal görüntüleme cihazlarına sahiptir. Kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklık yerini tespit etmek ve sorunu çözmek, normal şartlarda zor ve zahmetli bir işlemdir. Alanında uzmanlaşmış olan ustalarımız, kameralı görüntüleme yöntemini kullanarak, kanalizasyon sistemine ve yapısına zarar vermeden, hem tıkanıklığı hem de su sızıntı durumları olup olmadığını tespit etmektedir. Kanalizasyon tıkanıklıklarında, kırma işlemi yapmadan basit görüntüleme ve tespit yöntemi ile sorunun çözümü için çalışmalar yapıyoruz.

Kameralı Robotlar

Kanal görüntüleme işlemleri için, kameralı robotlarımız, rögar kapağı açılarak, kanal içerisine yerleştirilmekte ve tıkanıklık olan yerin görüntülenmesini, tıkanıklığa neden olan atıkların belirlenmesini sağlanmaktadır. Gelişmiş sistemlere sahip olan görüntüleme cihazları, yüksek çözünürlüklüdür ve doğru tespit yapılamasını sağlamaktadır. Tıkanıklık noktasını ve tıkanıklık nedenini tespit ettikten sonra, tıkanıklığı açma çalışmalarına başlıyoruz. Kanal içerisinde herhangi bir kırma işlemi yapılmadan açma yapıldığı için kanalizasyon sistemi hiçbir zaman zarar görmeyecektir.

Servis Talebinde Bulunmak

Firmamız, tüm hizmet seçenekleri ile müşterilerine aynı gün ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. İnternet sitemiz ya da telefon numaralarımız üzerinden 7/24 bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz. Sistem zarar görmeden, boru tıkanıklığı, tıkalı lavabo açma, kanalizasyon açma, gider açma gibi tüm sorunların tespitinde kameralı cihazları kullanıyoruz. Hizmetlerimiz ile müşterilerimizin sorunlarını mümkün olduğu kadar masraf oluşturmadan çözmeye çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olduğu için profesyonel hizmet veriyoruz.

0 görüntüleme

Haberler