Antalya Kombi Petek Temizliği Yapan Firmalar

Kombi Petek Bakım ve Kombi Temizleme; adresinize alanında uzman çalışanlar ile hizmet veriyor. Peteklerinizin daha verimli ve oldukça sıcak yanması için, yuvanızın ısınması için yıllık olan bakımlarınızı yaptırmanızı her daim öneriyoruz. Kombi Petek Servisi ile petek temizleme hakkında çok detaylı bilgi alabilirsiniz. Kombi ve petek alanında yer alan ekipler aracılığıyla petek temizleme servisi ve kombi bakım hizmeti sunuluyor.

Antalya Kombi Petek Temizliği Yapan Firmalar Nelerdir?

Kombi Bakım Kombi dahilindeki temizlenen yanma odası yolları ve filtreleri ile maksimum sıcak suyu almak hedefleniyor. Kombinin basınç değerleri yahut gazın oksijen ile birleşme oranlarının ayarlanması ile beraber tüketilen gaz ile maksimum yanma elde edilip suyun ısınması sağlanıyor. Yanmamış olan gazın bacadan atılmasının önüne geçilmiş olunuyor.

Antalya Kombi Petek Temizliği Hizmeti Veren Firmalar

Petek temizleme servisi adresinize iki kişilik yaka kartları olan kadro ile geliyor. Banyonuzdaki peteği sökerek işleme başlanıyor. Çıkan suyun yapısına uygun göz tespiti yapılıyor. Uygun şekilde ilaç tesisatın sağlığına göre uygun doz hazırlanıyor. Sökülen tesisatın yerine petek temizleme tümüyle makinesini monte edilir. Petek temizleme makinesi kompresör yardımı sayesinde önce tesisata ilaç veriliyor. Hemen ardından tesisata ters yönlü darbeli kompresörlü ilaçlama yapıyor. Hattaki tıkalı şekilde olan petek kanalları açılıyor.

Hattın içerisi kompresörlü su ile tümüyle durulanarak petek temizleme işlemi bitiyor. Sökülen petek yerine geri takılıyor. Petek temizleme hizmeti adına haftanın yedi günü 24 saat olmak üzere kolay bir içimde destek talebinde bulunabiliyor ve randevu alabilirsiniz. Petek temizleme ile aynı zamanda yapılan kombi bakımı peteklerin temelinde ısı artışına %50 oranda etki ediyor. Petek temizleme ile beraber kombi bakımı yapılması her daim uzmanlar tarafından ev sahiplerine öneriliyor.
1 görüntüleme

Haberler