Antalya Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır?


Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Evlerde, ısınma için doğalgaz kullanılmaya başlandıktan sonra, kombi ve petek tesisatları kurulmaya başlanmıştır. Bizler, deneyimli ustalarımız ile her türlü tıkanıklık, su kaçağı tespit etme, petek temizliği gibi işlemler için müşterilerimize hizmet veriyoruz. Özellikle kış aylarında, evlerinde ısınma sorunu yaşayanlar, peteklerini kontrol etmeli ve peteklerinin tamamının ısınıp ısınmadığını gözlemlemelidir. Yeterince ısınmayan peteklerde, tıkanıklık var demektir ve bu istenilen ısının elde edilememesine rağmen yüksek fatura ödenmesine neden olabilecektir.

Kombi Petek Temizliğinin Önemi

Servis numaralarımızı arayarak, hizmet talebinde bulunan müşterilerimize, yapacağımız işlemler hakkında bilgi veriyoruz. Ustalarımız ilk önce sorun tespiti yapmakta ve sonra sorunu çözücü yöntemler geliştirmektedir. Bizler, petek temizleme işlemlerini yaparak, müşterilerimize neden önemli olduğunu anlatıyoruz. Temizlik sonrasında, kombi düşük ayarda çalıştığında bile ideal ısı elde edilir. Tüm peteklerin eşit oranda ısınmasını ve ısı verimliğinin artmasını sağlar. Doğalgaz daha az harcanır ve faturada tasarruf edilir. Kombinin rahat ve arıza yapmadan çalışmasını sağlar.

Kombi Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

İnsanların çoğu petek temizliklerini kendileri yapmaya çalışmaktadır. Petekler içerisindeki suyun boşaltılıp tekrar doldurulması çoğu zaman tıkanıklıkların açılması için yeterli değildir. Petekler içerisinde dolaşan su içerisindeki kireç, çamur ve diğer atıklar zamanla tıkanıklığa neden olabilecektir. Firmamız, makineli ve ilaçlı temizleme yaptığı için petekleri sökmeden ve herhangi bir hasar oluşturmadan tamamen temizlenmesini sağlıyoruz.

Kombi Petek Temizliği Ne Zaman Yapılmalıdır?

Firmamız, vermiş olduğu tüm hizmetlerinde, kombi ve petek bakımı, temizliği işlemlerinin hangi aralıklarla yapılması gerektiğini ve temizlik işlemlerinin önemini müşterilere aktararak, verimli kullanımlar elde edilmesini sağlamaktadır. Ustalarımız edinmiş oldukları tecrübelere göre evlerde, ofislerde, kalorifer peteklerinin her 2 yılda bir düzenli temizlenmesinin faydalı olacağını belirtmektedir. Firmamız, makineli temizleme yaptığı için tek bir noktadan bağlantı yaparak, tesisatta bulunan tüm peteklerin aynı anda tamamen temizlenmesini sağlamaktadır. Uzun süre temizlenmeyen peteklerde kirlenmelere bağlı olarak tıkanmalar meydana gelebilecektir. Meydana gelen tıkanmalar, peteklerin bir kısmının ısınmamasına ve ısı sorunu yaşamanıza neden olacaktır. Firmamız, tüm müşterilerine kesintisiz hizmet verdiği için yılın her döneminde petek temizleme işlemlerini yapmaktadır.

32 görüntüleme

Haberler