Antalya Kanalizasyon Görüntüleme HakkındaTıkanıklık açma merkezi olarak hizmet vermekte ve tüm hizmetlerimizde, modern cihazlar kullanmaktayız. Kanalizasyon görüntüleme işlemlerini, sahip olduğumuz robot sistemleri ve uzman personellerimizle yapıyoruz. Kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanma ve hasar durumları, kullanmış olduğumuz yöntemler ile kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Kanalizasyon içerisinde, atıklar, moloz yığınları tıkanıklıklara neden olabilmektedir. Bu tıkanıklıklar, suyun gitmesini engellediği için pis suyun geri gelmesine ve sağlık tehdidi oluşturmasına neden olmaktadır. Özel görüntüleme cihazlarımız ile tıkanıklığın olduğu yeri doğru tespit ediyor ve sadece o bölümü kazarak, işlemlerin daha kısa sürede ve az masrafla yapılmasını sağlıyoruz.

Kanalizasyon Görüntüleme Yöntemi

Firmamıza, kanalizasyon tıkanıklığı şikayetleri bildirildiğinde, ekiplerimiz, kameralı sistemleri kullanarak, kanalizasyon borularını izlemektedir. Kullanmış olduğumuz yöntemler ile meydana gelen tıkanıklıklarla birlikte, binalardaki su kaçağı tespiti işlemlerini de yapıyoruz. Amacımız, tıkanıklıkların açılabilmesi için kanallar üzerinde geniş açıklıkların oluşturulmasını önlemek ve tıkanıklık yerini tespit ederek, noktasal işlemler yapmayı amaçlıyoruz. Görüntüleme yöntemini kullandığımız için işlemlerin daha hızlı ve az masrafla yapılmasını sağlıyoruz.

Kanal Görüntüleme İşlemlerinin Faydaları

Firmamız, müşterilerine hizmetlerini sunarken, en iyi faydayı sağlayacak yöntemleri kullanmaktadır. Kanalizasyon içerisinde meydana gelen tıkanıklıkların oluşturacağı olumsuzlukları sayısı fazla olabilecektir. Meydana gelen olumsuzluklar, genel sağlığı tehdit edeceği için kısa sürede giderilmesi gerekir. Özel görüntüleme yöntemlerini kullandığımız için sorun oluşan noktayı hemen tespit edebiliyoruz. Kanalizasyon tıkanıklıklarında, boruların kırılarak açılması ve yeniden yapılması, maliyetleri artıracaktır. Firmamız tarafından verilen hizmetler sayesinde, borular kırılmadan, sadece tıkanıklık noktasında açılacak küçük alan sayesinde, kanalizasyon temizleme işlemi yapılacaktır. Bu hizmetlerimiz, düşük maliyet faydası sağlayacaktır.

Neler Yapıyoruz?

Kanal tıkanıklıklarını, görüntüleme yöntemi kullanarak gideriyoruz. Hizmetlerimizi sunarken, kanalizasyon temizliği için durum analizi yapıyor, kanal ve borularda meydana gelen hasarları tespit ediyor, tıkanıklığın neden olduğu su sızıntılarının olup olmadığını belirliyor ve gerekli tamir işlemlerinin yapılmasını sağlıyoruz. Bina içerisindeki tesisatta su kaçağı olup olmadığını, kanalizasyon bağlantı hataları ve içerisinde moloz yığınları olup olmadığını yine uzman elemanlarımız ve gelişmiş görüntüleme cihazlarımız ile yapıyoruz. Tıkanıklık şikayetleri geldiğinde, acil durum olarak değerlendiriyor ve hemen müdahale etmeye çalışıyoruz.

0 görüntüleme

Haberler