Antalya Kanalizasyon Görüntüleme FiyatlarıKanalizasyon görüntüleme hizmeti tıkanıklık bulunan kanalizasyon hatlarının temizlenmesi için verilen bir hizmettir. İlk olarak cihaz sayesinde görüntüleme yapılır ve tıkanıklık tespit edilir. Sonraki aşamada ise tıkanıklığın açılması sağlanır. Böylelikle koku ve taşma gibi sorunlara neden olan tıkanıklıklar kolayca açılabilir. Özkanlar Tesisat bünyesinde bu aşamalardan oluşan kanalizasyon görüntülemesi hizmetini ihtiyaç duyan tüm müşterilerimiz için veriyor ve kanalizasyon sorunlarının ortadan kalkmasını sağlıyoruz.

Kanalizasyon Görüntülemesinin Yapılışı

Kanalizasyon görüntülemesi profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Bunun için ilk olarak sorun yaşanan kanalizasyon hattı belirlenir. Sonrasında görüntüleme cihazlarının kameralı ekipmanları kanal içine gönderilir. Kamera sayesinde sorunun ne olduğu bilgisayar ekranından görülebilir. Görüntüleme sonrasında ise tıkanıklık veya koku gibi olaylara neden olan tıkanıklığın temizlenmesi işlemi gerçekleştirilir.

Özkanlar Tesisat olarak kanalizasyonların görüntülemesini ileri teknoloji cihazlarımızdan yararlanarak yapıyoruz. Görüntülemeyle yaptığımız tespit sonrasında ise profesyonel ekibimizle tıkanıklığın açılmasını ve kanalizasyon hattının temizlenmesini sağlıyoruz.

Kanalizasyon Görüntülemenin Faydaları

Tıkanıklık ve kirlilik sebebiyle yapılan kanalizasyon görüntülemesinin pek çok faydası olur. Bu faydalardan en önemlisi tıkanıklığın ortadan kalkması ve kanalizasyon hattının taşmasının engellenmesidir. Bunun dışında ise tıkanıklık sebebiyle çevreye yayılan kötü kokular ortadan kalkmış olur. Kötü kokular ve tıkanıklık sebebiyle yaşanabilecek rahatsızlıklar ortadan kaldırılır.

Hangi Durumlarda Görüntüleme Yapmak Gerekir?

Kanalizasyon görüntülemesinin yapılması için birtakım şartların oluşması gerekir. Bu şartların oluşması durumunda görüntüleme yapılır ve tespit edilen sorunun çözülmesi sağlanır.

Görüntüleme yapılması gereken durumlar şunlardır;

  • Sık sık kanalizasyon tıkanıklığının yaşanması

  • Kanalizasyonlardaki hatlar çatlakların görülmesi

  • İnşaat alanlarında boru kontrolünün yapılması gereken dönemler

  • Logarların tespit edilemediği durumlarda

  • Kanalizasyon ve kanal sistemlerinde arızaların görülmesi durumunda

Bu durumlar ortaya çıktığında Özkanlar Tesisat firması olarak cihazlarımızı kullanarak görüntüleme yapıyoruz. Böylelikle yaşanan sıkıntıların büyük sorunlara neden olmadan çözülmesini sağlıyoruz.

Görüntüleme Hizmetleri İçin Fiyat Tarifesi

Firmamız kanalizasyon hattı görüntüleme hizmetlerini 10 yılı aşkın tecrübesiyle yerine getiriyor. Antalya genelinde hizmet veren firmamız görüntüleme için hafta boyunca aralıksız çalışıyor. Firmamız yapılması gereken görüntüleme işleminin ise uygun fiyat tarifesiyle yapılamasını sağlıyor. Bu sayede de müşterilerimizin kanalizasyon kaynaklı sorunlarından ekonomik şekilde kurtulmasını sağlıyoruz.


0 görüntüleme

Haberler