Antalya Kanalizasyon GörüntülemeGider tıkanıklıklarında karşılaşılan sorunlar arasında kanalizasyon tıkanıklığı sıklıkla karşılaşılan tesisat arızalarıdır. Sıhhi tesisat alanında gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz, ekipmanlarımız ve teknolojik cihazlarımız sayesinde sizlere daha etkin hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kanalizasyon görüntüleme cihazlarımızla tespit ettiğimiz problemin çözümünde kanalizasyon görüntüleme ile hızlı bir şekilde hareket ediyoruz.

Kanalizasyon Görüntüleme Cihazı Ne İşe Yarar?

Kanalizasyon görüntüleme cihazımız çeşitli nedenlerden dolayı zarar gören ve tıkanan kanalizasyon borularının hangi noktada sorun çıkardığı tespit edilir. Ortaya çıkan sonuç tıkanıklık ya da borularda hasar olabilir.

Kanalizasyon Neden Tıkanır?

Gider tıkanıklıklar arasında çevreyi etkileyen en büyük sorun kanalizasyon tıkanıklığıdır. Bireysel kullanılan mutfak, lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları çözüm bulunmadığında rögar tıkanıklığına yol açabilir. Rögarların tıkanması ve yabancı cisimleri birleşmesi ile kanalizasyon tıkanabilir. Çamur, ağaç parçaları, yabancı maddeler birleştiğinde büyük bir sorun meydana gelir. Borularda kırılma, çatlama ve zedelenme gibi birçok durum ortaya çıkar.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Çözülür?

Kanalizasyon görüntüleme cihazlarıyla tıkanıklığı Özkanlar tesisat olarak tespit ediyoruz. Borularda hasar olması halinde tamiri mümkün ise onarımını yapıyor ya da tamamen değiştiriyoruz. Kalitesiz alt yapı tesisatlarının kullanılması uzun süre dayanıklı olması gereken boruların kısa sürede deforme olmasına yol açar. Tıkanıklığı vidanjör makinelerimizle tamamen temizliyoruz. Yüksek vakum gücüne sahip olan vidanjör ya da kuka ve kombine araçlarımız ile basınçlı su kullanıyoruz. Çamur çekme ve boşaltma işlemleri ile alanın tıkanıklıktan arınmasını sağlıyoruz.

Kanalizasyon Görüntüleme Avantajları

Kanalizasyon görüntüleme cihazlarının sıhhi tesisat alanına katkısı oldukça fazladır. Bütçeden, zamandan ve alandan tasarruf yaparak kısa sürede şehir giderlerinin birleştiği kanalizasyon alanını temizler.

Avantajları;

  • Geniş alan kırılmaz ya da kazılmaz

  • Borularda hasar var ise tespit edilir

  • Tıkanıklığa sebep olan nokta tam olarak tespit edilir

  • Zamandan tasarruf sağlar

  • Şehir bütçesine katkı sağlar

Sıhhi tesisat sorun tespiti yapıldığı müddetçe tedirgin olunacak bir sorun değildir. Geleneksel tesisat uygulamalarına son veriyoruz ve günümüz teknolojisine uygun hijyenik bir iş yapıyoruz. Kanalizasyonda yaşanan sorunların hızlı tespit edilmesi çevre temizliği adına oldukça önemlidir. İnsan sağlığı için hızlı tespit, hızlı çözüm ve hızlı sonuç elde ediyoruz.

0 görüntüleme

Haberler