Antalya Kırmadan Su Kaçağı Bulma


Nokta Atışı Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağının meydana geldiği, duvar ya da zeminlerde ıslaklık meydana geldiğinde anlaşılmaktadır. Ancak duvar içerisindeki su sızıntısı, boşluklarda ilerleyerek farklı yerlerde dışarıya çıkabilecektir. Bunun için profesyonel hizmet alınmalı ve nokta atışı su kaçağı tespitinin yapılması sağlanmalıdır. Firmamız, su kaçağı bulma hizmetlerinde, teknolojik cihazlar kullanmakta ve kaçağın meydana geldiği noktayı hemen tespit edebilmektedir. Su kaçağı sorunları giderilmediğinde, daha büyük sorunlara neden olabilecektir. Doğru müdahale yapılmadığında, su kaçağını bulabilmek için duvar ve zeminde birçok alan kırılacak ve masraf giderek artacaktır.

Kameralı Tespit

Karaca tesisat firması olarak, kameralı cihazları kullanarak, su kaçağının meydana geldiği noktayı hızlı bir şekilde tespit ediyor ve tadilat işlemlerine gerek kalmadan sorunu çözüyoruz. Su kaçağı tespit işlemleri için çeşitli yöntemler ve cihazlar vardır. Tespit cihazları, nem ölçer, termal kamera, akustik dinleme cihazı, boru görüntüleme kamerası gibi cihazlardır. Ustalarımız kameralı tespit cihazı ile su kaçağının yerini doğru tespit ederek, müşterilerimizin yaşadığı mağduriyetleri hemen gidermektedir. Tespit işlemlerini nokta atışı yapabilmek hem işlemin kısa sürede tamamlanması hem de tadilat masraflarının oluşmaması açısından önemlidir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı sorunlarının, kırmadan ve nokta atışı tespit edilmesi çok önemlidir. Bina tesisatlarında kullanılan borular zamanla eskiyecek ve su basıncı ile belirli noktalardan su sızdırmaya başlayacaktır. Bu durum hem ev sahibini hem de alt katta bulunanları rahatsız etmeye başlayacaktır. Su kaçağı zamanla duvar yapısının da bozulmasına neden olabilecektir. Bunun için tespitin hemen ve doğru yapılması önemlidir. Firmamız, kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti vererek, yaşanılan mağduriyetleri en kısa sürede gidermektedir.

Su Kaçağı Tespiti Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Su kaçağı olan yerin nokta atışı tespit edilebilmesi için teknolojik ürünler kullanılmalıdır. Tespit cihazları, uzman elemanlar tarafından kullanıldığında, istenilen tespitin yapılmasını sağlayacaktır. Firmamız, tüm servis taleplerine uzman elemanlar göndererek hizmetlerin verilmesini sağlıyor. Binanın yapısı ve su kaçağı sorununa göre doğru tespit cihazının da kullanılması dikkat edilmesi gereken hususlardan birisidir. Uzman olmayan personel ve yanlış cihazlarla yapılacak çalışmalar istenilen sonucu vermeyecektir.

0 görüntüleme

Haberler